Informace o naší společnosti

Naše společnost se specializuje na přepravy celovozových zásilek po celé České republice na Slovensko a do Německa. V současné době disponují naše firmy dvacetidvěma tahači VOLVO, s návěsy značky SCHMITZ 100 m3, do 24 tun a třemi soupravami o objemu 120 m3 a tonáží 24 tun. Jsme schopní přistavit Vám vůz dle Vašich konkrétních požadavků a představ. Kromě našich vozidel používáme pro některé druhy přeprav také smluvní dopravce, kteří jsou podrobováni přísným výběrových kritériím tak, aby kvalitou svých služeb dosahovali našeho požadovaného standardu a splňovali veškeré naše požadavky na vysokou technickou úroveň poskytovaného vozového parku.

Díky dobré znalosti dopravního trhu a prostřednictvím našich partnerů jsme schopni zajistit přepravy za zajímavé ceny. Jsme schopni zajistit uskladnění Vašeho zboží v našich prostorách a následně ho expedovat k Vašim zákazníkům a klientům.

V dopravě a spedici máme dlouholetou zkušenost. Jelikož poptávka zákazníků narůstá, neustále rozšiřujeme vozový park a spolupracujeme se stále větším okruhem dalších dopravců. Tím rozšiřujeme nabídku pro své stávající i nové zákazníky. Firma Hlavsa Transport s.r.o. je stabilní a dynamická firma poskytující svým zákazníkům spolehlivé a kvalitní služby při konkurence schopných cenách.

Neváhejte nás kontaktovat, naši pracovníci Vám vyjdou vstříc a nabídnou řešení.